AGNIESZKA PLEJEWSKA Kancelaria Adwokacka Gdynia
Adwokat Agnieszka Plejewska

Adwokat
Agnieszka Plejewska

Nazywam się Agnieszka Plejewska. Specjalizuję się w prawie cywilnym, bankowym, rodzinnym i gospodarczym.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarach związanych ze sporami cywilnoprawnymi, sprawami odszkodowawczymi, a także rodzinnymi. Doświadczenie zawodowe zdobywałam świadcząc usługi prawne na rzecz wielu podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Jako adwokat obsługiwałam Gospodarstwo Pomocnicze Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a także Urząd Miasta Stołecznego Warszawy zajmując się zamówieniami publicznymi. Pełniłam funkcję Przewodniczącej Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. Zostałam wpisana na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku w 1997 roku oraz na listę Adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku w 2004 roku.

Jako członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku posiadam uprawnienia do prowadzenia wszelkich spraw przed sądami powszechnymi na terenie Polski, a także do składania skargi kasacyjnej do Sądu Najwyższego, skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego, skargi konstytucyjnej do Trybunału Konstytucyjnego, oraz skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

Jestem również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych, nieuczciwej konkurencji, własności przemysłowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, oraz absolwentką studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Zadzwoń do nas


+48 (58) 781 76 67 lub umów się z nami na spotkanie. Świadczymy pełną pomoc prawną, a także reprezentujemy Klientów
w procesach sądowych oraz postępowaniach administracyjnych.


Skontaktuj się z nami
Copyrights by Kancelaria Adwokacka Agnieszka Plejewska © All rights reserved.