Odwiedź nas na Facebook
polska
1
titleLeft
lineLeft

O nas

Kancelaria Adwokacka z uwagi na wieloletnie doświadczenie zawodowe zapewnia kompleksową obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych w wielu dziedzinach życia gospodarczego.

Oferujemy Państwu różne formy pomocy prawnej dostosowując się do  Państwa potrzeb. Stałe bądź doraźnie świadczenie usług na podstawie uzgodnionej z Państwem umowy.   Nasza oferta obejmuje przygotowywanie opinii prawnych, udzielanie porad prawnych, udział w negocjacjach handlowych, przygotowywanie umów, reprezentacja Państwa interesów w Sądach wszystkich instancji, przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, w postępowaniach egzekucyjnych oraz przed organami władzy publicznej.    

Zapewniamy wygodną dla klienta formę komunikacji – osobiste spotkania w Kancelarii, w biurze Klienta, telefoniczne konsultacje, internetowe porady, porady on-line. Często dojeżdżamy do klienta do domu jeśli nie ma on możliwości stawić się w kancelarii. 

Świadczymy też pomoc prawną na terenie całej Polski.

fotka

Cennik usług i zasady rozliczeń

Ważną dla nas sprawą są jasne ustalenia finansowe z klientem,  aby nie  stanowiły one zaskoczenia   na żadnym etapie sprawy.
 
Wynagrodzenie  za prowadzenie spraw jest uzgadniane z klientem indywidualnie. Zawsze bierzemy pod uwagę charakter sprawy, jej stopień skomplikowania, nakład pracy i termin wykonania.

Stosowane są dwa główne systemy rozliczeń:

  • system wynagrodzenia zryczałtowanego, gdzie wynagrodzenie określane jest poprzez ustalenie z góry konkretnej kwoty wynagrodzenia. System ten jest stosowany w sprawach, w których można w przybliżeniu określić zakres prac i ich wymiar czasowy
  • system rozliczeń godzinowych, gdzie wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego wykonaniu zlecenia. System ten jest stosowany głównie przy stałej obsłudze prawnej oraz gdy nie jest możliwe określenie z góry zakresu  zleconych prac

Wynagrodzenie Kancelarii jest płatne z góry. Istnieje jednak możliwość rozłożenia go na raty.

Możliwa jest  też forma wynagrodzenia mieszanego ryczałtowo-godzinowego oraz  w przypadku spraw skomplikowanych oraz  tzw. premia za sukces w zależności od wyniku przeprowadzonej sprawy i stopnia skomplikowania sprawy.

f

Porady prawne

Koszt udzielenia standardowej porady prawnej jest zwykle ustalany ryczałtowo z góry w zależności od stopnia trudności  zagadnienia prawnego. Aktualną informację o stawkach wynagrodzenia za udzielenie porady można uzyskać  telefonicznie bądź przesyłając zapytanie emailem.

Pisma procesowe i umowy

Koszt napisania standardowego pisma procesowego jest ustalany ryczałtowo z góry. Zależy on od stopnia skomplikowania sprawy oraz terminu w jakim pismo ma być przygotowane. Jeżeli do napisania pisma procesowego konieczna jest analiza akt sprawy w Sądzie pobierana jest dodatkowa opłata za czynności wykonywane poza Kancelarią.

Wynagrodzenie za przygotowanie bądź analizę umowy ustalane jest indywidualnie, a zależy głównie od stopnia szczegółowości umowy i terminu wykonania prac.
Aktualną informację o stawkach wynagrodzenia za przygotowanie projektu pisma procesowego lub umowy można uzyskać telefonicznie lub przesyłając zapytanie emailem.

Praktyki i Współpraca

Jesteśmy prężnie działającą Kancelarią, która ciągle się rozwija. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści. W związku z nieustannym poszerzaniem zakresu naszych kompetencji chętnie nawiążemy współpracę z nowymi osobami.

Kancelaria od wielu lat współpracuje ze studentami prawa i aplikantami adwokackimi i radcowskimi.

Chętnie przyjmuje na praktyki wakacyjne lub inne. Otwarta jest na młodych ambitnych i rzetelnych prawników, chcących pogłębiać swoją wiedzę.

Jeżeli interesuje Państwa współpraca i odbycie praktyki zawodowej, prosimy o załączenie swojego CV i listu motywacyjnego. W przypadku pozytywnej oceny kwalifikacji i umiejętności skontaktujemy się z wybranymi osobami.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: plejewska @post.pl  z dopiskiem w temacie: "CV"


lineRight

Działalność w Unii Europejskiej

Współpracujemy z firmami które zajmują się pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej.

Posiadamy spore doświadczenie w prowadzeniu spraw przed Trybunałem w Strasburgu.

 

bot